Choinka

12 stycznia 2020r. odbyła się zabawa choinkowa. Doskonały nastrój dopisywał wszystkim uczniom ze względu na ferie, które rozpoczęto właśnie od choinki.  Zabawę rozpoczęły w pierwszej kolejności maluchy, które jak zawsze mogły na tę okazję założyć karnawałowy strój. Prowadzący choinkę oprócz serwowania tanecznej muzyki, przeprowadził kilka zabaw, które były nie lada gratką dla uczestników. Zorganizował m. in. próbę nauki układu tanecznego, zakończoną zresztą sukcesem, konkurs z balonikami cieszący się zawsze ogromną popularnością czy też zabawę łączącą w sobie elementy sprawnościowe z rekreacyjnymi. Starsi uczniowie, którzy rozpoczęli zabawę nieco później, większą uwagę przykładali do dobrej muzyki, która porywała ich na parkiet.

Dzięki poczęstunkowi przygotowanemu przez Radę Rodziców i mamy, które z entuzjazmem pomagały w realizacji tego aspektu choinki uczniowie mogli swobodnie rozmawiać zajadając się przekąskami.  Choinka nie mogła odbyć się bez prezentów, które zostały przygotowane przez naszego sponsora.

Serdecznie podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zabawy choinkowej. Najlepszym potwierdzeniem, że warto poświęcać się dla drugiego człowieka niech będą fotografie, z których widać jak fantastyczny był to czas dla dzieci i młodzieży.